Елемент R утворює сполуку з Гідрогеном Н2R, у якій масова частка елемента становить 94,12%. Укажіть

елемент. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Абдрахманов Нурасыл.

Дано :

H2R

w(R) = 94,12%

Знайти :

R

Розв'язання :

100 -  94,12 = 5,88 % - w(H)

Знайдемо 1 % :

2 / 5,88  = 0,34 г / моль, тоді

Mr(H2R) = 0,34 * 100 = 34 г / моль

Ar(R) = Mr(H2R) - Mr(H2) = 34 - 2 = 32 г / моль

У періодичній системі таку атомну масу має Сірка (S)

Відповідь : Сірка (S)