Обчисліть відносні молекулярні (формульні) маси речовин за їхніми формулами

CaCO3Na3PO4FE2(SO4)3Zn(OH)2K2SiO3​

Ответы на вопрос

Отвечает Попова Машенька.
^ это цифра под формулой, например “CaCO3”

1. Mr(CaCO3)=Ar(Ca)+Ar(C)+3Ar(O)=40+12+3*16=100

2. Mr(Na3PO4)=3Ar(Na)+Ar(P)+4Ar(O)=3*23+31+4*16=164

3. Mr(FE2(SO4)^3=2Ar(Fe)+3Ar(S)+7Ar(O)=2*56+3*32+7*16=320

4. Mr(Zn(OH)^2=Ar(Zn)+2Ar(O)+2Ar(H)=65+2*16+1*2=99

5. Mr(K2SiO3)=2Ar(K)+Ar(Si)+3Ar(O)=2*39+28+3*16=154