Маемо два оксиди: один - вищий окєид елемента 3 періоду VА підгрупи; другий - утворений елементом,

у ядрі якого 56 протонів. Склади формули цих оксидів, визнач масові частки Оксигену в них.

Ответы на вопрос

Отвечает Бизяева Катя.

Відповідь:

вищий окєид елемента 3 періоду VА підгрупи;

P2O5\

Mr(P2O5)=142

w(O)=80*100/142=56,%

вищий оксид елемента у ядрі якого 56 протонів.

BaO

Mr(BaO)=153

w(O)=16*100/153=10,46%

Пояснення: