Який об’єм кисню потрібен для спалювання етану, якщо потрібно отримати 30л вуглекислого газу?

Помогите дам 20 баллов!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Максимов Никита.

х 1,34

C2H6+7O-->2CO2+3H2O

7 2

Объяснение:

n(CO2)=V(CO2):Vm=30:22,4=1,34моль

x=1,34×7:2=4,69моль

n(O)=4,69моль

V(O)=n(O)×Vm=4,69×22,4=105,056л

Ответ:105,056л