Даю 40 балов!!!!!!!!!! Температурний коефіцієнт реакції дорівнює 2, тому з підвищенням

температури на 50 °С швидкість реакції зросте: А у 8 разів Б у 16 разів В у 64 рази Г у 32 рази

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмина Полина.

Ответ:

В 32 раза

Объяснение:

Изменения скорости рассчитывается по формуле

V=y^((T2-T1)/10)

V=2^50/10=2^5=32