ДАЮ 55 БАЛЛОВ! Вирішити рівняння реакції та визначити: основа чи кислота. SO2 + H2O = P2O5 + H2O

= Na2O + Н2О = СО2 + Н2О = СаО + Н2О = ВаО + Н2О = H + Cl =

Ответы на вопрос

Отвечает Мизерева Диана.

Ответ:

So2+H2O=H2So4+H2

P2O5+H2O=H3PO4

Na2O+H2O=2NaOH

Co2+H2O=H2CO3

CaO+H2O=Ca(OH)2

BaO+H2O=Ba(OH)2

H+Cl=HCl