Обчисліть масу кислоти - H3PO4 кількістю речовини 2,5 моль Срочно помогите


Ответы на вопрос

Отвечает Митасов Илья.

Ответ:

245 г

Объяснение:

Дано:

n(H₃PO₄) = 2,5 моль

m(H₃PO₄)-?

Рішення:

M(H₃PO₄) =1·3+31+16·3 =  98 г\моль

m(H₃PO₄) =n·M = 2,5 моль ·98 г\моль = 245 г