Напишіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити такі перетворення: KMnO4 --- O2

--- P2O3 --- P2O5 --- H3PO4​

Ответы на вопрос

Отвечает Попова Арина.

Ответ:

2KMnO4 = K2MnO4 + MnO2 + O2

4P + 3O2 =2P2O3

P2O3 + O2 = P2O5

P2O5 + 3H20 = 2H3PO4