Визначте формулу первинного аміну, відносна густина пари якого за воднем становить 15,5​


Ответы на вопрос

Отвечает Прокопенко Ваня.

Ответ:

CH3-NH2 - метиламин

Объяснение:

M(R-NH2)=15.5*2=31 г/моль

M(R)=31-14-2=15

R=CH3

CH3-NH2 - метиламин