ДАЮ 100 БАЛЛОВ СРОЧНО!!ХИМИЯ 8 КЛАСС 1)D (o2) газу=1,5.Молярна маса дорівнює: 2)6,02*10^24

молекулам карботної кислоти H2CO3 відповідає кількості речовини: ця кількість H2CO3 має масу: 3) Де більше міститься молекул :сульфурі(4) у оксиді масою 6,4 г чи сульфур(7) оксиді масою 16 г,відповідь підтвердьте розрахунками

Ответы на вопрос

Отвечает Котельникова Вика.

1)Mr(газа)=1,5×32=48г/моль

2)n=N:Na=(6,02×10²⁴)÷(6,02×10²³)=10моль

m(H2CO3)=10×23=230грамм

3)n(SO2)=6,4:64=0,1моль

N(SO2)=0,1×6,02×10²³=0,602×10²³

n(S2O7)=16:254≈0,06моль

N(S2O7)=0,06×6,02×10²³=0,3612×10²³

Ответ:в SO2