Визначте масу кухонної солі (NaCl) та води, які необхідно взяти для приготування 250 г розчину з

масовою часткою солі 1%.

Ответы на вопрос

Отвечает Бордан Лера.

Ответ:

2.5 г

Объяснение:

w=m(реч)/m(роз)

m(реч)=w*m(роз)

m(реч)=0.01*250=2.5г солі