Обчислити кількість речовини CaCo3,що відповідає масі 350г​


Ответы на вопрос

Отвечает Кугин Александр.

Дано: |Розв'язання:

m(CaCO3)=350г | n=m/M

Μ(CaCO3)=100г/моль|

|n(CaCO3)=350/100=

|=3,5 моль

______________| Відповідь:n=3,5 моль.

Знайти n