Яку масу сажі можна одержати внаслідок термічного розкладу метану об'ємом 1120м в кубі ​


Ответы на вопрос

Отвечает Федорова Кристина.

Ответ: 600 кг

Объяснение:

Уравнение: СН4 = С + 2Н2

n(C) = n(CH4) = V(CH4) / Vm

Перевести м3 в дм3: 1120м3 = 1120*1000 дм3

Кількість метану: n(CH4) = \frac{1120*1000}{22,4} = 50 000 моль

Маса сажі: m(C) = n(C)*M(C) = 50000 моль * 12 г/моль = 600 000 г = 600 кг