запишіть назви основ; LiOH, Mg(OH)2, Ni(OH)2, RbOH. Складіть формули солей, утворених цими основами

в разі взаємодії із сульфатною кислотою , та запишіть їх назви.​

Ответы на вопрос

Отвечает Воробьёв Данил.

LiOH - гідроксид літію, Mg(OH)2 - гідроксид магнію, Ni(OH)2 - гідроксид нікелю, RbOH - гідроксид рубідію.

H2SO4 + LiOh = LiHSO4 + H2O - гідросульфат літію.

H2SO4 + Mg(OH)2 = MgSO4 + 2 H2O - магній сульфат.

H2SO4 + Ni(OH)2 = NiSO4 + 2 H2O - сульфат нікелю.

H2SO4 + 2 RbOH = Rb2SO4 + 2 H2O - сульфат рубідію.