1. Обчисли масу солі, що утворюється при взаємодії алю- мінію масою 10,8 г з сіркою масою 32 г​


Ответы на вопрос

Отвечает Танышдыков Ринат.

Объяснение:

Дано:

m(Al) =10.8 g

m(S) = 32 g

m(AL2S3)-?

2Al + 3S → Al2S3

M(Al) = 27 г/моль

n(Al) = m/M = 10.8 / 27 = 0.4моль

M(S) = 32г/моль

n(S) = m/M = 32 / 32 = 1моль

n(AL) < n(S)

2n(Al) = n(Al2S3)

n(Al2S3) = 0.4 / 2 = 0.2моль

M(Al2S3) = 150 г/моль

m(Al2S3) = n*M = 0.2•150= 30г