Яка маса цукру та об'єм води потрiбнi для приготування 175 г розчину з масовою чаткою 20%? повний

розв'язок пж​

Ответы на вопрос

Отвечает Мантулова Настя.

m(р-ну) = 175 г

w(цукру) = 20%

m(цукру) - ?

Решение:

1) m(цукру) = 0,2 * 175 г = 35 г

Ответ: 35 г