1) Написати рівняння відповідних реакцій кальцій → кальцій гідроксид → кальцій карбонат→

вуглекислий газ→ натрій карбонат → натрій сульфат

Ответы на вопрос

Отвечает Костиков Артём.

Объяснение:

Ca+2H2O=Ca(OH)2+H2

Ca(OH)2+CO2=CaCO3+H2O

CaCO3=CaO+CO2

CO2+Na2O=Na2CO3

Na2CO3+H2SO4=Na2SO4+H2O+CO2

Отвечает Стромов Алексей.
Все на фото (…………..)