У 160г розчину міститься 20 г розчиненої речовини. Обчислити масову частку розчинної речовини?​


Ответы на вопрос

Отвечает Ергазыулы Дима.

Дано:

m(р-ра) = 160 г

m(в-ва) = 20 г

Найти:

w-?

Решение:

Массовая доля находится по формуле w=m(в-ва)÷m(р-ра) × 100%

w=20/160×100%=12,5%

Ответ: 12,5%