M=Mg(OH)2 допоможіть срочно пж!!!!! Це задача


Ответы на вопрос

Отвечает Марков Феодосий.

Я так розумію розрахувати молярну масу

M(Mg(OH)2) = M(Mg) + M(O2) +M(H2)

M(Mg(OH)2) = 24 + 16*2 + 1*2 = 58 г/моль