Якісна реакція на сульфати допоможіть будь ласка ❤️❤️❤️❤️BaCl2+Н2SO4=BaCl2+Na2SO4=розв'яжіть

рівняння реакційспостереження ​

Ответы на вопрос

Отвечает Чакилев Игнат.

Ответ:

BaCl2+Н2SO4=BaSO4+2HCL

BaCl2+Na2SO4=2NaCl+BaSO4