ДАЮ 100 БАЛОВ СРОЧНО Сульфур(IV) оксид розчинили у воді. В результаті хімічної реакції утворилась

сульфітна кислота. Порахуй масу води, яка витратиться під час реакції з 582,4 л сульфур(IV) оксиду.Відповідь запиши цілим числом. Наприклад: 123.

Ответы на вопрос

Отвечает Маштаков Данил.

Ответ:

дано

V(SO3) = 582,4л

-----------------------

m(H2O)-?

SO3+H2O->H2SO4

n(SO3) = V(SO3) / Vm = 582,4/ 22.4= 26mol

n(SO3) = n(H2O) = 26 mol

M(H2O) = 18 g/mol

m(H2O) = n*M = 2* 18 = 468g

ответ 468г