Визнач масу розчину, якщо до 35 г цукру додали 85 г води. Відповідь запиши цілим числом. даю 100

балів

Ответы на вопрос

Отвечает Соломка Артур.

Ответ:

120 г

Объяснение:

35+85=120 г.

Отвечает Сидоренко Яна.

Ответ:

120г

2Объяснение:

m=35+85=120г