III.За формулою (MgSiO3) визначте: 1. якісний та кількісний склад; 2.відносну молекулярну масу;

3.масову частку елемента (Силіція).

Ответы на вопрос

Отвечает Багнюкова Даша.
Відповідь:
Ок
Пояснення:
Дано: MgSiO3
1.якісний та кількісний склад-?
2.Mr(MgSiO3)-?
3.w(Si)-?
1.Якісний склад: магній, силіцій та кисень, кількісний склад: 1 атом магнію, 1 атом силіцію та 3 атоми оксигену
2. Mr(MgSiO3)=Ar(Mg)+Ar(Si)+3Ar(O)=24+28+3*16=100а.о.м.
3. w(Si)=Ar(Si)/Mr(MgSiO3)=28/100=0,28=28%