Яка кількість речовини натрій оксиду утвориться якщо натрію кількістю речовини 6 моль взаємодіє з

киснем

Ответы на вопрос

Отвечает Беккаримов Саян.

Ответ:

Дано:

ŋ(Na)=6моль

Знайти:

ŋ(Na2O)-?

6моль х моль

4Na+O2=2Na2O

4моль 2моль

х=(6•2)/4=12/4=3моль

Відповідь: ŋ(Na2O)=3моль