З якими речовинами може взаємодіяти кисень : а)Mg б)O3 в)H2O г) Р4 д)CH4 : Складіть рівняння

реакцій і назвіть утворені речовини​

Ответы на вопрос

Отвечает Караманиц Каролина.

Відповідь:

може взаємодіяти кисень : а)Mg б)O3 в)H2O г) Р4 д)CH4 :

а) 2Mg+O2=2MgO-магній оксид

г) P4+5O2=2P2O5 фосфор оксид

д) CH4+2O2=CO2+2H2O- Карбон оксид і вода(Гідроген оксид)

Пояснення: