Срочно очень прошу яка кількість речовини фосфор оксиду утворюється при згоранні 31 г фосфору в

кисні

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Рамина.
4P+5O2= 2P2O5
n(P) = 31/31= 1 моль
n(P2O5) = 0.05 моль
m(P2O5) = 142×0.5= 71г