1.Як змінюються хімічні властивості манган оксидів у ряду :MnO, MnO2, Mn2О. Зробіть висновок.

2.Білий осад розчиняється у нітратній кислоті та розчині натрій гідроксиду. Яка речовина міститься в осаді? Відповідь підтвердтьте рівнянням реакцій. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Хачкинаян Михаил.

Ответ:

4,5-5,5=-0,5

Объяснение:

al→alcl3→al(oh)3→al2o3→na[al(oh)4]→al2(so4)3→al(oh)3→alcl3→na[al(oh)4]1)  2al   + 3cl2  = 2alcl3al (0) - 3e > al (3+) процесс окисления, al восстановитель  | 2|cl2 (0) + 2e   > 2cl (-1)  процесс  восстановления, сl2 окислиьтель  | 3|2)  alcl3+ 3h2o (гор.) = al(oh)3↓ + 3hclal (3+)+ + 3h2o = al(oh)3↓ + 3h +3cl      al (3+)  + 3h2o= al(oh)3↓3)2al(oh)3  = al2o3  + 3h2o (при температуре)4)    2naoh(конц., гор.) + 3h2o + al2o3  = 2na[al(oh)4]  5) такой реакции даже в профильном учебнике не видела такого6)  al2(so4)3  + 6naoh (разб.) = 2al(oh)3↓ + 3na2so42al (3+) + 3so4 (2-) + 6na(+) + 6 oh =   2al(oh)3↓ + 6na(+) + 3so4 (2-)2al (3+)  + 6 oh =   2al(oh)3↓7)al(oh)3  + 3hcl (разб.) = alcl3  + 3h2o8)  4naoh(конц.) + alcl3  = na[al(oh)4] + 3nacl