Яку масу води та яку масу цукру треба взяти щоб приготувати 400 г розчину з масою пасткою цукру 8%​


Ответы на вопрос

Отвечает Дубровский Александр.

Ответ:

368г

Объяснение:

Дано:

м(розчину)=400г

w(С12Н22О11)(цукру)=8% або 0.08

Знайти:

м(Н2О)-?

Розв'язання

w(C12H22O11)=m(C12H22O11)/m(розчину)--

-->m(C12H22O11)=w(C12H22O11)*m(розчину)=0,08*400=32(г)

м(Н2О)=400-32=368(г)

Відповідь:368г