Для приготуваня розчину взяли 30 г цукру та 175 г води. Обчисліть масову частку цукру в утвореному

розчині ПОМОГИТЕ СРОЧНО ПОЖАЛУСТА!!!!!!!!! 20 БАЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Плотников Максим.

Ответ: 14,6%

Объяснение: M(розчину) = 30 г + 175 г =205 г

W(цукру)=М(цукру)/М(розчину) *100% =30г/205г*100%=14,6%