СРОЧНО!!ДАЮ 50 БАЛІВ!! Обчисліть масу фенолу(г), що можна добути гідролізом бромбензену масою

47.1 г, якщо вихід продукту реакції від теоретично можливого становить 60%.

Ответы на вопрос

Отвечает Билалов Саид.

C6H5Br + NaOH (t*,p)--> C6H5OH + NaBr

      1       :      1       :           1        :     1

  47,1г

M(C6H5Br)= 12*6 + 1*5 + 80= 157г/моль

47,1г         = 0,3моль

157г/моль

M(C6H5OH)= 12*6 + 1*6 + 16= 94г/моль

94г/моль * 0,3моль = 28,2г

28,2г- 100% = 60% * 28,2г = 16,92г

Хг - 60%              100%