Помогите с химией пожалуйста Білок вміщує 0,8 % цистеїну. CH2(SH) − CH(NH2) − COOH. Розрахувати

молеку-лярну масу цього білка.

Ответы на вопрос

Отвечает Tilkunova Angelina.

Відповідь:

Mr(CH2(SH) − CH(NH2) − COOH)=121

Mr(білка)=121*100/0,8=15125

Пояснення: