Яку масу алюмінію сульфидуможна добути з алюмінію масою 2.7 і сірки масою 8г


Ответы на вопрос

Отвечает Бурло Женя.

Дано:

m (Al) = 2,7 г

m (S) = 8 г

Знайти:

m (Al2S3) - ?

Рішення:

1) 2Al + 3S → Al2S3;

2) n (Al) = m / M = 2,7 / 27 = 0,1 моль;

3) n (S) = m / M = 8 / 32 = 0,25 моль;

4) n (Al2S3) = n (Al) / 2 = 0,1 / 2 = 0,05 моль;

5) m (Al2S3) = n * M = 0,05 * 150 = 7,5 г.

Відповідь: Маса Al2S3 становить 7,5 г.