СРОЧНО!!! ХИМИЯ! Визначте молекулярну формулу вуглеводню, якщо масова частка Карбону в ньому

становить 85,68 %, і він в 28 разів важчий за водень

Ответы на вопрос

Отвечает Алимбетова Айым.

Ответ:

дано:

ω(С) = 85,68%=0.8568

D( СО2)=1,27

М(Х) = М(СО2)*D(CO2)= 44 г/моль*1.27= 56 г/моль

M(C)=56•0.8568=48 г

M(H)=56•0.1432=8 г

N(C)=48/12=4 моль

N(H) = 8/1=8 моль

С:Н = 4:8

Відп. С4Н8