Яка маса солі утвориться при взаємодії 40 г оцтової кислоти з магнієм


Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Ньургун.

Ответ:

46.86 г.

Объяснение:

m(CH3COOH)=40г

2CH3COOH+Mg=Mg(CH3COO)2+H2

M(CH3COOH)=60 г/моль

n(CH3COOH)=m/M=40/60=2/3 моль

n(Mg(CH3COO)2)=1/2(CH3COOH)=1/3≈0,33 моль

M(Mg(CH3COO)2)=142 г/моль

m(Mg(CH3COO)2)=M*n≈142*0,33≈46.86 г.

Ответ: 46.86 г.