Даю 40 баллов. Яка маса хлору, що виділяється при електролiзi кухонної солі NaCl, масою 11,7 Кг.

Помогите срочно. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кобзистая Ксения.

Відповідь:

m(NaCI)=11,7кг=11700г

2NaCI=2Na+CI2

M(NaCI)=58,5г/моль

M(CI2)=71г/моль

n(NaCI)=11700/58,5=200мол

n(NaCI:n(CI2)=2:1

n(CI2)=200/2=100моль

m(CI2)=100*71=7100г=7,1кг

Пояснення: