Закінчіть рівняння реакцій нетрализації

1)...+...=Na2SO4+H22)...+...=Ca(NO3)2+H2O3)...+...=CuCl2+H2O4)...+...=Al2(SO4)3+H2O​

Ответы на вопрос

Отвечает Андрушкевич Диана.
2NaOH + H2SO4 = Na2SO4 + 2H2O
Ca(OH)2 + 2HNO3 = Ca(NO3)2 + 2H2O
Cu(OH)2 + 2HCl = CuCl2 + 2H2O
2Al(OH)3 + 3H2SO4 = Al2(SO4)3 + 6H2O
Надеюсь правильно