Обчисліть масу солі, якщо маса розчину 70 грам, а масова частка солі 23%​


Ответы на вопрос

Отвечает Черевко Макс.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(р-ну) - 70 г

ω(солі) - 23%

Знайти: m(солі) -?

m(солі) = m(р -ну) * ω(солі) : 100% = 70 * 23% : 100% = 16,1 г