5. У якій масі води треба розчинити 6 г глюкози, щоб приготувати розчин з масовою часткою кислоти

0,05?​

Ответы на вопрос

Отвечает Савченко Каролина.
За формулой массовой частицы

w = m реч / m розч

0,05=6 / x

x = 120 (вместе с веществом)

m(H2O) = 120 - 6 = 114г. Не знаю или правильно, но подумай