Яка массова частка нітратної кислоти у розчині якщо на його приготування витратили 150 г води і 50

г кислоти (+ пояснення)​

Ответы на вопрос

Отвечает Панюшкина Мария.

Ответ:

25%

Объяснение:

1) Спочатку потрібно знайти загальну масу розчину

m(розчину) = m(кислоти)+m(води) = 50г+150г = 200г

2) Тепер знайдемо масову частку

ω(кислоти) = m(кислоти)/m(розчину) *100% = 50г/200г*100% = 25%