Записати будову атома таких елементів: Криптон, Молібден, Гелій, Хром, Карбон, Нітроген, Ванадій,

Аргентум, Станум

Ответы на вопрос

Отвечает Плотникова Римма.

1) Криптон

заряд +36

протонів р=36

нейтронів n=84-36=48

електронів е=36

2) Молібден

заряд +42

протонів р=42

нейтронів n=96-42=54

електронів е=42

3) Гелій

заряд +2

протонів р=2

нейтронів n=4-2=2

електронів е=2

4) Хром

заряд +24

протонів р=24

нейтронів n=52-24=28

електронів е=24

5) Карбон

заряд +6

протонів р=6

нейтронів n=12-6=6

електронів е=6

6) Нітроген

заряд +1

протонів р=1

нейтронів n=1-1=0

електронів е=1

7) Ванадій

заряд +23

протонів р=23

нейтронів n=51-23=28

електронів е=23

8) Аргентум

заряд +47

протонів р=47

нейтронів n=108-47=61

електронів е=47

9) Станум

заряд +50

протонів р=50

нейтронів n=119-50=69

електронів е=50