Обчислити кількість молекул кисню, що містяться у 3,2 г кисню.


Ответы на вопрос

Отвечает Котова Полина.

Ответ:

Дано

V(O2) = 3.2 л

Vm=22,6 л/моль

Na = 6,02*10²³ 1/молекул

Найти

N(O2)

n(O2) = V(O2) / Vm = 3.2 / 22,6 = 0,1 моль

N(O2) = Na *n = 6,02*10²³ * 0,1 = 6 * 10²² молекул