Обчисліть масу сульфур 4 оксиду в грамах, якщо його об'єм за н.у. становить 3,36л.


Ответы на вопрос

Отвечает Кочнева Даша.

Ответ:

Дано:

SO2

V=3,36л

Знайти:

m-?

Рішення

n=V/Vm=3.36/22.4=0.15моль

m=0.15×64=9.6г

В:9.6г