Обчисліть кількість речовини що міститься за нормальних умов у газі об'ємом 2.4л


Ответы на вопрос

Отвечает Лигай Руслан.

Дано:

V(газу) = 2,4 л

Знайти:

n(газу) - ?

Розв'язання:

1) n(газу) = V(газу) / Vm = 2,4 / 22,4 = 0,11 моль.

Відповідь: Кількість речовини газу становить 0,11 моль.