.Визначте, про яку просту речовину йде мова, якщо її зразок кількістю речовини 3 моль має масу 72 г


Ответы на вопрос

Отвечает Шевцов Вова.

Объяснение:

M(речовини)=m/n = 72/3 = 24г/моль, це Магній (Mg)