Скільки грамів становить маса азоту об'ємом 11,2 л?Допоможіть. Бажано з поясненням, будь ласка.​


Ответы на вопрос

Отвечает Сальникова Лера.

Дано:
v(H2)=11.2 л
m(H2)=?
Решение:
M(H2)=2г/моль
Vm=22.4 г/моль
v(H2)=V(H2)/Vm=11.2/22.4=0.5 моль
m(H2)=v(H2)*M(H2)=0.5*2=1 г
Ответ: 1г

Отвечает Бовырина Алина.

Ответ:

Объяснение:

Знайдемо кількість речовини:

n(N2)= V(N2) /Vm = 11,2/22,4 = 0,5 моль

Молекулярна маса азоту: М(N2) = 14 * 2 = 28 г/моль

Вичислимо масу азоту:

m(N2) = n(N2)* М(N2) = 0,5 * 28 = 14 г