Яку кількість молекул буде мати етан (С2Н6) об’ємом 112л?


Ответы на вопрос

Отвечает Маргарян Грант.

Ответ:

Объяснение:

Знайдемо кількість речовини С2Н6:

n(C2H6) = V(C2H6)/Vm = 112/22,4 = 5 моль

Вичислимо кількість молекул:

N(C2H6) = n(C2H6) * Na = 5 * 6,02 * 10²³ = 30,1 * 10²³ молекул