Маса 6,02 х 10 (у 23 степені) молекул азоту становить: а) 28г б) 2,8г в)280г Г)0,28г Прошу,

поясніть як це вирішити​

Ответы на вопрос

Отвечает Манвайлер Лера.

Ответ:

а) 28г

Объяснение:

n(N2)=N/Na=6.02•10²³/6.02•10²³=1моль

m(N2=n•M=1•2•14=28г