ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ОЧЕНЬ СРОЧНООО 1) вуглекислий газ, що містить 4,2х10 молекул має масу.2)

вуглекислий газ, що містить 4,2х10 молекул займає об'ємДАМ 100 БАЛОВ ​

Ответы на вопрос

Отвечает Саликаева Евгения.

Ответ:

Объяснение:

1)

Молекулярна маса М(СО2) = 12 + 16 * 2 = 44 г/моль

Знайдемо кількість речовини:

n(CO2) = N(CO2)/Na = 4,2 * 10²³/6 * 10²³= 0,7 моль

m(CO2) = n(CO2) * М(СО2) = 30,8 г

2)

Знайдемо кількість речовини:

n(CO2) = N(CO2)/Na = 4,2 * 10²³/6 * 10²³= 0,7 моль

V(CO2) = n(CO2) * Vm = 0,7 * 22,4 = 15,68 л