Обчислити кількість молекул, що містяться у воді кількістю речовини 0,05 моль. Аналіз задачі: Що

відомо? Що знайти? Як це зробити?​

Ответы на вопрос

Отвечает Малыгина Алина.

Дано: n(H2O) = 0,05 моль

Найти: N(H2O) -- ?

Решение:

N(H2O) = n(H2O) × Na = 0,05 × 6,02×10²³ = 3,01×10²² молекул

АВОГАДРО ПОСТОЯННАЯ (число Авогадро), число частиц (атомов, молекул, ионов) в 1 моле веществава. Обозначается Nа и равна 6,02×10²³.