3. Визначити число молекул води, якщо: а) маса води 7,2 г; б) кiлькiсть речовин води 0,2 моль.​


Ответы на вопрос

Отвечает Орчинский Влад.

Объяснение:

N(H2O)=n•Na=(m/M)•Na = (7.2/(2•1+16))•6.02•10²³= (7.2/18)•6.02•10²³= 2,408•10²³ молекул

N(H2O)=n•Na = 0.2•6.02•10²³= 1,204молекул